Sekret Zdrowia

Witamy na naszym blogu poświęconym tematyce zdrowia i urody. Znajdziesz u nas mnóstwo przydatnych i wartościowych artykułów dotyczących zdrowego trybu życia, utrzymania zdrowia, walki z chorobą oraz rekreacji i urody. Jesteśmy zespołem profesjonalistów oraz amatorów zdrowia i urody. Zachęcamy do lektury oraz do komentowania naszych artykułów!

Pozwól sobie pomóc – Interpsyche.pl

Gdy człowiek zaczyna miewać problemy ze sobą i w relacjach z bliskimi konieczna staje się terapia, która jak się okazuje może być bardzo skuteczna. Na spotkaniu z psychoterapeutą pacjent może powiedzieć co go trapi i jaki problem ma, zaś po stronie terapeuty jest zadanie, aby mu pomóc.

Centrum psychologii i edukacji psychologicznej z Warszawy http://www.interpsyche.pl/ specjalizuje się w terapii indywidualnej i grupowej oraz terapii par, a także treningów z zakresu asertywności i komunikacji. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają wszystkie osoby, które dzięki wizycie w naszym centrum zaczęły na nowo układać sobie życie, bez problemów i konfliktów, które występowały wcześniej. Trójka naszych specjalistów jest do Państwa pełnej dyspozycji, wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zapisać się na wizytę.

Pomagamy wyjść z uzależnienia

Terapia uzależnień to istotny punkt oferty Centrum Psychologii i Edukacji Psychologicznej z Warszawy http://www.interpsyche.pl/uslugi/terapia-uzaleznien/. Skierowana jest dla osób, które są uzależnione bądź podejrzewają uzależnienie. To także spotkania dla najbliższych tych osób, które dotknięte są uzależnieniem różnego typu.

Pomagamy w takich uzależnieniach jak: nadużywanie alkoholu, narkotyków, dopalaczy, hazardu, innych uzależnień – od zakupów, komputera, a także przy współuzależnieniach. Uzależnienia dzielą się bowiem na chemiczne (nadużywanie papierosów, leków, alkoholu) i behawioralne (seks, zakupy, praca). Zazwyczaj nałogi są kosztowne i bardzo szkodliwe, nie tylko dla naszego zdrowia. Osoba uzależniona wciąż powtarza te same czynności, które prowadzą do destabilizacji życia i choroby.

Zrób pierwszy krok w stronę normalność

Zmiana na lepsze to podjęcie działań wprowadzanych krok po kroku, systematycznie. Nasi specjaliści są od tego, aby w tym pomóc i nakierować na właściwą drogę, przywrócić dawne życie, wolne od uzależnień. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i poznaj szczegóły terapii.