Sekret Zdrowia

Witamy na naszym blogu poświęconym tematyce zdrowia i urody. Znajdziesz u nas mnóstwo przydatnych i wartościowych artykułów dotyczących zdrowego trybu życia, utrzymania zdrowia, walki z chorobą oraz rekreacji i urody. Jesteśmy zespołem profesjonalistów oraz amatorów zdrowia i urody. Zachęcamy do lektury oraz do komentowania naszych artykułów!

Nanogen – gęste włosy w 30 sekund

Problem rzadkich włosów można dziś zaobserwować coraz częściej. Nie dotyczy już tylko osób starszych, ale dotyka również młodych ludzi. Nie zawsze można coś na to zaradzić. Często wynika to z genów, na które nie mamy wpływu, czasem jest to związane z gospodarką hormonalną organizmu, a nierzadko ma na to wpływ zła dieta i stresujący tryb życia. W każdym z tych przypadków przywrócenie organizmu do równowagi wymaga czasu. Istnieje jednak produkt, dzięki któremu pozbędziesz się problemu przerzedzonych włosów w zaledwie pół minuty! To Nanogen!

Zagęszczanie włosów

Zagęszczanie włosów za pomocą nanowłókien jest niezwykle proste i szybkie. Dzięki nim uzyskasz piękną, bujną fryzurę i zapomnisz o problemie przerzedzonych włosów. Kosmetyki Nanogen już od ponad 20 lat pomagają milionom osób na całym świecie! Najpopularniejszym produktem tej firmy są nanowłókna Nanogen KINETIC. Gwarantują nawet o 400% wyższą skuteczność od innych produktów tego typu. Szukaj ich tutaj: https://www.nanogen.pl/product/nanogen-fibres-15g,1.html.b_and_a_men

Nanogen zawiera bardzo drobne włókna keratynowe, którymi posypujemy miejsca, gdzie nasze włosy są rzadkie. W ten sposób łączą się one z włosami i dają efekt gęstości. Produkt działa natychmiast i utrzymuje się do następnego mycia. Jedno opakowanie Nanogenu zawiera 15 gramów produktu i wystarcza na około 30 zastosowań. Nowa wersja kosmetyku ma więcej pojemności w tej samej cenie. Dodatkowo ulepszyliśmy jego formułę, dzięki czemu mikrowłókna jeszcze lepiej wczepiają się we włosy i są w stanie zagęścić jeszcze rzadsze włosy.

Marka Nanogen to nie tylko nanowłókna, ale także inne kosmetyki zapewniające większą objętość, zagęszczenie włosów, wzmocnienie ich i ograniczenie wypadanie, a także kosmetyki i preparaty na porost włosów.

Nanogen-Hair-Freebie

Posypka na włosy – jak używać?

  1. Umyj włosy, a następnie wysusz je.
  2. Wykonaj dowolną fryzurę, którą lubisz nosić.
  3. Posyp nanowłóknami miejsca na głowie, gdzie masz przerzedzone włosy.
  4. Przygładź posypane Nanogenem włosy. Prześwity na głowie staną się teraz niewidoczne, a fryzura będzie wyglądać schludnie i naturalnie.
  5. Po nałożeniu produktu zalecamy spryskanie włosów lakierem Nanogen Locking Spray, który ma dodatkowo właściwości wodoodporne.. Dzięki temu nanowłókna będą jeszcze lepiej trzymały się włosów. Nie jest to niezbędne, ale z pewnością dodaje komfortu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów Nanogen. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zajrzyj na stronę https://www.nanogen.pl/ i skontaktuj się z nami.