Sekret Zdrowia

Witamy na naszym blogu poświęconym tematyce zdrowia i urody. Znajdziesz u nas mnóstwo przydatnych i wartościowych artykułów dotyczących zdrowego trybu życia, utrzymania zdrowia, walki z chorobą oraz rekreacji i urody. Jesteśmy zespołem profesjonalistów oraz amatorów zdrowia i urody. Zachęcamy do lektury oraz do komentowania naszych artykułów!

Miejsce, w którym doświadczysz profesjonalnego podejścia do piękna

Nasze Centrum Kosmetyczno-Laserowe powstało 29 at temu z inicjatywy Janiny Skrabskiej, doświadczonej i dyplomowanej wizażystki, kosmetyczki a także ekspertki metody makijażu permanentnego Long Time Liner. Wieloletnie doświadczenie i kanony pracy kosmetycznej, spotykają się w tym salonie piękna z nastawieniem na nowoczesność i wybieranie ciągle najlepszych jakościowo rozwiązań. To sprawia, że oferta Centrum jest w stanie doskonale odpowiadać na zapotrzebowanie nawet najbardziej wymagających Klientek.

Ogromna potęga Laseroterapii

W odniesieniu do obszarów, którymi zajmujemy się w swoich usługach, jednym z kluczowych jest profesjonalnie realizowana laseroterapia. Kosmetologia od dawna już korzysta z dobrodziejstw technologii laserowej, dzięki czemu możemy gwarantować świetne efekty zabiegów. Wszystkie wykorzystywane w naszym Centrum urządzenia mają certyfikat Medyczny CE, potwierdzający najwyższy poziom jakości i efektywności, z jednoczesnym bezpieczeństwem stosowania. Urządzenia te, z wykorzystaniem energii świetlnej oraz fali radiowej, w bardzo skuteczny sposób intensyfikują wpływ działania zabiegów na nasze Klientki. Warto zajrzeć na stronę: http://atelierurody.com.pl/laseroterapia.html i tam dowiedzieć się więcej.

Kryształy wykorzystywane w terapii

Wykorzystujemy szafirowe kryształy, które mają bardzo różną długość fal. Dzięki ich obecności, możemy swobodnie realizować wiele działań i zabiegów nastawionych na terapię. W tym – leczenie trądziku, zarówno pospolitego, jak i różowanego. Efektywnie usuwamy także blizny i rozstępy oraz skutecznie likwidujemy różnego rodzaju przebarwienia skórne. Wiemy także, jak poważnym i uporczywym problemem mogą być dzisiaj naczynka krwionośne. Zajmujemy się ich profesjonalnym i bezpiecznym zamykaniem, co w konsekwencji gwarantuje nie tylko znaczną poprawę wyglądu skóry, ale jednocześnie pozwala na odzyskanie pełnego komfortu i równowagi. Co więcej, realizujemy też trwałą depilację.

Do chłodzenia kryształów wykorzystujemy specjalne półprzewodniki

Lampy chłodzimy natomiast wodą i powietrzem. To w dużym skrócie przekłada się na zadowolenie z zabiegów. Jeśli chodzi o Nowy Sącz, w kategorii usługi kosmetyczne mamy pozycję lidera. Nasze centrum to coś więcej niż zwyczajna kosmetyczka. Tutaj kosmetologia ma wiele oblicz i traktujemy ją w bardzo szerokim ujęciu.

atelierurody-zabiegi-kosmetyczne

Zajmujemy się też usługami ślubnymi

Konkretniej, możesz zlecić nam nie tylko makijaż ślubny. Zajmujemy się także kompleksowo dziedziną jaką jest stylizacja ślubna. Wiemy, że wyjątkowa uroczystość wymaga równie wyjątkowych zabiegów oraz podejścia, co odzwierciedlamy w pełni profesjonalnymi działaniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, a także do skorzystania z naszych usług. Dobrym krokiem numer jeden, będzie właśnie ta pierwsza czynność – wystarczy wejść na http://atelierurody.com.pl/.